Денесюк Наталія Валеріївна

Лікар вищої категорії

(Психотерапевт, Психіатр, Психолог)

Наталія Валеріївна, маючи величезний стаж роботи, спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворювань, а також допомоги при алко-, наркозалежності. Має наукові патенти, публікації у фахових виданнях, є автором низки бізнес-тренінгів. 22 роки пропрацювала у психоневрологічній лікарні імені О.І. Ющенко у відділенні гострих психозів

Литвиненко Юлія Петрівна

Лікар вищої категорії

(лікар-психіатр, дитячий психіатр, психотерапевт, психолог)

Дитячий психіатр, психотерапевт, психолог найвищої категорії. Спеціалізується на дитячій психіатрії та психофізіології. Лікує такі захворювання, як, шизофренія, панічні атаки, безсоння та інші

Ілик Ольга Степанівна

(Психіатр, Психолог, Психотерапевт)

Лікар найвищої категорії.

Має великий досвід роботи – 18 років у психоневрологічній лікарні імені О. І. Ющенка. Лікар найвищої категорії. Відділення первинного психотичного епізоду, трудової експертизи та реабілітації. Cпеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворювань, а також допомоги при алко-, наркозалежності.

Паненко Світлана Олександрівна

Невролог

Лікар найвищої категорії. Дитячий лікар.

Світлана Олександрівна – завідувач відділення неврології, провідний спеціаліст, сертифікований спеціаліст у лікуванні епілепсії. Має методику трактування ЕЕГ, приймає дітей від 0 до 18 років. Діагностує та лікує напади судом під час сну чи вдень, "перекіс обличчя", затримку мовного, рухового або розумового розвитку дитини і т.д.

Новаківська Ольга Едуардівна

Невролог. Лікар найвищої категорії.

Ольга Едуардівна у медицині понад 20 років. Лікар проводить консультації, діагностику, профілактику та лікування хвороб нервової системи, здійснює паравертебральні блокади, проводить холтерівське моніторування артеріального тиску та нейропсихологічні обстеження. Лікар працювала у Центрі екстреної медичної допомоги.

Карплюк Ганна Іванівна

Психіатр, Психотерапевт, Психолог. Лікар найвищої категорії. 12 років досвіду роботи.

Має великий досвід роботи у психоневрологічній лікарні імені О. І. Ющенка. Спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворювань, а також допомоги при алко-, наркозалежності. Проводить дифдіагностику психічних розладів, психофармакотерапію психічних розладів, психокорекцію.

Шкробот Олена Василівна

Психолог, психотерапевт. Лікар другої категорії. 10 років роботи.

Психолог, психотерапевт, арт-терапевт. Працює з депресією, апатією, підвищеною тривожністю, панічними атаками, розладами сну та безсоння, посттравматичним стресовим розладом, різними страхами, фобіями, психосоматичними розладами, хронічним болем, розладами харчової поведінки тощо.

Ордатій Наталія

Психотерапевт, Психолог, Психіатр, 15 років досвіду, працює з дорослими та дітьми.

Асистент кафедри медичної психології та психіатрії ВНМУ імені М.І. Пирогова, що спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворювань, алко- та наркозалежності.

Денесюк Віталій Іванович

Кардіолог, Терапевт. Доктор медичних наук.

Віталій Іванович – кардіолог, терапевт, професор, доктор медичних наук. Проводить діагностику та лікування внутрішніх хвороб за профілями кардіології, ревматології, пульмонології, гематології, гастроентерології, ендокринології.